Strona przykładowa

Strona przykładowa

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją świadczącą usługi kamieniarskie. Zakład istnieje od 1988r. Zapewniamy indywidualną i kompleksową obsługę kamieniarską dowolnej inwestycji komercyjnej, publicznej, sakralnej bądź prywatnej. Zajmujemy się realizacjami projektów naszych klientów, jednocześnie oferując pomoc i fachowe doradztwo w kwestiach doboru materiału i montażu. Wykonujemy blaty kuchenne, schody, posadzki, mozaiki, parapety, kominki, wyposażenie łazienki i kuchni (zlewy, ociekacze), płyty grzejnikowe, elewacje, cokoły, tralki, balustrady, elementy rzeźbiarskie i sakralne. Wykonujemy również regenerację starych posadzek wraz z ich krystalizacją oraz inne roboty renowacyjne elementów kamiennych. Prace montażowe realizujemy na terenie całego kraju, jak i zagranicą.

Nasza oferta obejmuje kamienie naturalne pochodzące z kamieniołomów położonych na całym świecie. Zapewniamy szeroką gamę kolorystyczną marmurów, granitów, trawertynów, kwarcytów oraz spieków kwarcowych i konglomeratów. Oferujemy również różne rodzaje wykończenie powierzchni kamienia (polerowanie, wypalanie, piaskowanie, groszkowanie, satynowanie, itp.)…

Bogaty wybór kolorystki, różnorodna obróbka powierzchni i kształtów, a także własne, wysoko wykwalifikowane ekipy montażowe, dają pewność zaspokojenia najwyższych wymagań naszych klientów.

Zrealizowaliśmy wiele prac kamieniarskich w prestiżowych, zarówno zabytkowych jak i nowych obiektach użyteczności publicznej i sakralnych w Polsce i za granicą. Wykonujemy również prace kamieniarskie wewnątrz mieszkań, domów, budynków wielomieszkaniowych, kamienic, sklepów jak i na zewnątrz obiektów.